Disney Plus, jak założyć konto i płacić? Ile kosztuje Disney Plus?

Autor: Piotr Ciszewski - data dodania: 17.03.2023 - data edycji: 17.03.2023

Serwisy streamingowe stają się coraz ciekawszą i poważniejszą alternatywą dla klasycznej telewizji, a spora konkurencja między platformami VOD sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dobrym przykładem może być tutaj serwis Disney+, który zadebiutował w Polsce jakiś czas temu i już od premiery cieszy się ogromnym zainteresowaniem użytkowników sieci z naszego kraju. Kuszą ich przede wszystkim klarowne zasady comiesięcznego rozliczenia czy bogata biblioteka, w której znajdziemy między innymi liczne filmy animowane czy produkcje z uniwersum Marvela. Problematyczne (zwłaszcza w przypadku nowych użytkowników) może być założenie konta i podpięcie do niego środków płatniczych. Poniżej znajdziecie wskazówki, które przeprowadzą was przez ten proces.

Disney Plus, jak założyć konto, ile kosztuje i jak płacić?

Założenie konta na Disney+ jest banalne, a w tym celu wystarczy przejść pod adres disneyplus.com i przejść do sekcji “Zarejestruj się”. Wówczas wystarczy już tylko podążać za instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Po założeniu i potwierdzeniu konta zostaniemy zapytani, jak chcemy płacić za naszą miesięczną (lub roczną subskrypcję). Ich koszt to odpowiednio 28,99 złotych za miesiąc i 289.90 złotych za rok (w tym drugim przypadku możemy więc liczyć na około 30% zniżki). Metodą płatności może być w tym przypadku karta płatnicza lub usługa PayPal (w przypadku telefonów i tabletów skorzystać możemy również z subskrypcji poprzez Google Play lub App Store). Nie uświadczymy tu opcji płatności BLIK, PayU, Przelewy24, tPay, Hotpay czy Dotpay. Po uiszczeniu opłaty korzystać możemy już z całości dostępnych funkcji serwisu.

Disney Plus, okres próbny, gdzie oglądać i jak zrezygnować?

Disney Plus nie jest serwisem dla miłośników bezpłatnych okresów próbnych - obecnie usługa nie daje możliwości bezpłatnego sprawdzenia swojej biblioteki. Gdzie oglądać Disney Plus? Tutaj mamy niemal pełną dowolność. Aplikację serwisu uruchomimy na smartfonie, tablecie, smart TV czy urządzeniu Google Chromecast. Nic nie stoi także na przeszkodzie, aby filmy i seriale na Disney Plus odtwarzać bezpośrednio z poziomu przeglądarki internetowej. Użytkowników do usługi przyciąga również możliwość zrezygnowania z niej w dowolnej chwili - wówczas materiały na platformie oglądać możemy do końca obecnego okresu rozliczeniowego, a po jego upłynięciu opłata nie zostanie pobrana. Wszystko to sprawia, że Disney+ jest jedną z najciekawszych usług VOD, które dostępne są na terenie naszego kraju.

Szukasz nowego dostawcy internetu? Sprawdź ofertę firm Netia i Vectra

Czytaj również

Poleć naszą stronę

Lubisz naszą stronę i chciałbyś polecić ją Swoim znajomym. Polecaj nas na serwisach społecznościowych takich jak Facebook lub Twitter. Pomóż nam rozwijać wspólny projekt

© Infonumer.pl - All rights reserver. Wszystkie prawa zastrzezone