Jak założyć konto Viaplay i co oferuje serwis? Jakie ligi tam obejrzymy?

Autor: Piotr Ciszewski - data dodania: 22.03.2023 - data edycji: 22.03.2023

Serwisy streamingowe są coraz popularniejsze i wielu z nas korzysta z nich zarówno w zastępstwie, jak i w alternatywie do klasycznej telewizji. Internet daje dziś ogromne możliwości i doskonale widać to na przykładzie platform, które dają możliwość śledzenia wydarzeń na żywo. Doskonałym przykładem jest tutaj Viaplay, a więc usługa streamingowa, która do Polski wkroczyła stosunkowo niedawno. Już teraz jest jednak jednym z największych i najchętniej wybieranych serwisów streamingowych w naszym kraju. Co wpływa na jej popularność i jak założyć tam konto? Poniżej znajdziecie odpowiedzi na te pytania.

Co znajdziemy w ofercie Viaplay?

Viaplay w naszym kraju dał się poznać przede wszystkim jako serwis streamingowy oferujący wydarzenia sportowe na żywo. Najbogatszy w treści jest Pakiet Total, który obecnie kosztuje 55 złotych za miesiąc (cena jest niższa przy zakupie całego roku z góry, wówczas to 528 zł / rok, czyli 44 zł / miesiąc). W ofercie tej oglądać możemy dostępne na platformie filmy i seriale oraz wydarzenia sportowe bez ograniczeń - w tym ligi piłkarskie Premier League, Bundesligę, rozgrywki Ligi Europy i Ligi Konferencji czy zawody Formuły 1 i gale KSW. Na użytkowników czekają też tańsze pakiety, w ramach których oglądać można niektóre transmisje sportowe czy też same filmy i seriale. Obfitość tych ostatnich może zaskoczyć nawet stałych bywalców takich platform jak Netflix, Amazon Prime Video czy HBO Max - na Viaplay obejrzymy bowiem sporo ciekawych produkcji z całego świata, a rodzimi widzowie liczyć mogą również na polskie produkcje.

Jak założyć konto na Viaplay?

Założenie konta w usłudze jest banalnie proste i wymaga od nas zarejestrowania konta, podczas którego musimy podać nasz adres mailowy i hasło, z którego zamierzamy skorzystać. Kolejnym krokiem jest podanie metody płatności - w większości przypadków użytkownicy decydują się na podpięcie do serwisu swojej karty płatniczej. Warto pamiętać, że za dostęp do serwisu możemy płacić na przykład, łącząc opłatę za usługę z rachunkiem od operatora naszej sieci komórkowej (na przykład Play) czy z rachunkiem od dostawcy internetu (na przykład Vectra). Z Viaplay korzystać można za pośrednictwem telewizora (Smart TV, Google TV, Chromecast), komputera (za pośrednictwem przeglądarki internetowej), na urządzeniach mobilnych (za pośrednictwem dedykowanej aplikacji) czy na konsolach do gier (PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Xbox One). Użytkownicy powinni również pamiętać o możliwości zrezygnowania z usługi w dowolnym momencie - wówczas korzystać będzie można z niego przez 30 dni od ostatniej wpłaty. Viaplay nie oferuje okresu próbnego dla nowych użytkowników.

Czytaj również

Poleć naszą stronę

Lubisz naszą stronę i chciałbyś polecić ją Swoim znajomym. Polecaj nas na serwisach społecznościowych takich jak Facebook lub Twitter. Pomóż nam rozwijać wspólny projekt

© Infonumer.pl - All rights reserver. Wszystkie prawa zastrzezone