Jak zmienić e-mail i hasło na Disney Plus? Dostosuj konto do swoich potrzeb

Autor: Piotr Ciszewski - data dodania: 20.03.2023 - data edycji: 20.03.2023

Z serwisów streamingowych w samej tylko Polsce korzystają dziś setki tysięcy użytkowników. Wielu z nich chwali sobie przede wszystkim klarowne zasady rozliczeń, bogate biblioteki dostępnych filmów i seriali czy stosunkowo niskie ceny. Doskonałym przykładem może być tutaj Disney Plus, a więc platforma, która przebojem wdarła się na polski rynek, a swoim użytkownikom oferuje między innymi wszystkie produkcje z uniwersum Marvela i Gwiezdnych Wojen. Wielu użytkowników ceni sobie serwis, jakość prezentowanych treści i możliwość personalizacji konta. W ustawieniach zmienić możemy między innymi adres mailowy powiązany z kontem czy hasło dostępu do naszego profilu. Poniżej znajdziecie instrukcje, jak to zrobić.

Zmiana adresu e-mail na Disney Plus

Zmiana adresu e-mail przy koncie Disney Plus pozwala na zmianę skojarzonego adresu z kontem. W tym celu należy przejść na stronę disneyplus.com lub uruchomić aplikację Disney+. Teraz przechodzimy do naszego profilu (poprzez kliknięcie jego ikony) lub przechodzimy do sekcji “Ustawienia” (gdy korzystamy z urządzenia podłączonego telewizora). Teraz przejść należy do sekcji “Konto” i przy adresie mailowym znajdziemy ikonę ołówka. Po wybraniu tej opcji na naszą skrzynkę mailową trafi jednorazowy kod dostępu, a 6 cyfr weryfikacyjnego kodu wpisać należy w wyskakujące okienko. Teraz należy wpisać nowy adres mail i hasło, a po zapisaniu zmian to właśnie podany przed chwilą adres będzie obowiązującym.

Resetowanie hasła na Disney Plus

Disney Plus daje również możliwość resetowania hasła dostępu do naszego profilu. W tym celu należy przejść do strony powitalnej Disney+ i wybrać opcję “Zaloguj się”. Kolejnym krokiem powinno być kliknięcie “Kontynuuj”, a następnie wybieramy opcję “Nie pamiętasz hasła?”. Do naszej skrzynki mailowej skierowana zostanie wówczas wiadomość z jednorazowym kodem dostępu, który wprowadzamy na stronie w celu potwierdzenia naszego adresu mail. Po pomyślnej weryfikacji zostaniemy przekierowani do okienka, gdzie wprowadzić trzeba nowe hasło (pamiętając oczywiście o zasadach tworzenia bezpiecznego hasła). Wprowadzone zmiany zapisujemy, a od tej pory obowiązywać będzie nowe hasło - stwórz je, pamiętając o tym, aby jak najlepiej zabezpieczało twoje konto.

Szukasz specjalistów w wykończeniu domu? Sprawdź oferty popm ciepła lub szaf wnękowych

Czytaj również

Poleć naszą stronę

Lubisz naszą stronę i chciałbyś polecić ją Swoim znajomym. Polecaj nas na serwisach społecznościowych takich jak Facebook lub Twitter. Pomóż nam rozwijać wspólny projekt

© Infonumer.pl - All rights reserver. Wszystkie prawa zastrzezone