NPL Warszawa Bielany. Nocna pomoc lekarska na Bielanach

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna to świadczenia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, które są udzielane w godzinach od 18:00 do 8:00 w tygodniu, a także w dni wolne od pracy. Jeśli ktokolwiek zachoruje w momencie, w którym nie może skorzystać z przychodni, do której należy, może udać się na tzw. NPL. Lekarz udziela niezbędnych porad, bada, a w razie potrzeby – może także dojechać do domu pacjenta, jeśli nie ma możliwości przyjechać bezpośrednio pod adres NPL. 

NPL Warszawa Bielany 

W Warszawie znajduje się mnóstwo miejsc, w których można skorzystać z Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej. Taki punkt na Bielanach znajduje się na ul. Cegłowskiej 80, czyli w Szpitalu Bielańskim im. ks. Jerzego Popiełuszki. Wejście znajduje się przy Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, od ulicy Marymonckiej. 

NPL Bielany obejmuje całą dzielnicę, a także gminy, takie jak Łomianki, Izabelin i Stare Babice. Dlatego każdy z tych okolic może skorzystać z pomocy lekarskiej właśnie na Cegłowskiej 80 w Szpitalu Bielańskim. 

Czytaj również

Poleć naszą stronę

Lubisz naszą stronę i chciałbyś polecić ją Swoim znajomym. Polecaj nas na serwisach społecznościowych takich jak Facebook lub Twitter. Pomóż nam rozwijać wspólny projekt

© Infonumer.pl - All rights reserver. Wszystkie prawa zastrzezone

x