NPL Żoliborz. Nocna i Świąteczna Pomoc Lekarska Żoliborz

Od lat działa coś, co niektórzy nazywają NPL albo NOL. To Nocna i Świąteczna Opieka Medyczna albo, jak ktoś woli, Nocna i Świąteczna Opieka Lekarska. Tak naprawdę oba te terminy znaczą to samo i określają miejsce, gdzie można udać się w przypadku wystąpienia objawów chorobowych, a z czym nie da się poczekać na przyjęcie do przychodni, które pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00 (najczęściej). Wtedy też powinniśmy kierować się właśnie na NPL/NOL. Otwarte są one od 18:00 do 8:00 dnia następnego, w weekendy i święta. Zobaczcie, gdzie znajduje się najbliższe takie miejsce na Żoliborzu. 

NPL Żoliborz – gdzie skorzystać z pomocy? 

Dla każdej dzielnicy podano miejsce, do którego należy udać się, kiedy wystąpią u nas objawy chorobowe, a z czym nie możemy poczekać na udanie się do przychodni w standardowych godzinach. Choroby nie wybierają i często wiele osób spotyka w weekendy i święta, kiedy niemożliwe skorzystanie jest z pomocy lekarza-internisty, który znajduje się w naszej przychodni. Co wtedy? Wtedy należy udać się na NPL. Takie miejsce w Żoliborzu wyznaczono pod podanym niżej adresem: 

  • Warszawa Żoliborz, ul. Szajnochy 8, Petra Medica Sp. z o.o.

W przypadku jakiekolwiek potrzeby – mieszkańcy dzielnicy Żoliborz powinni udać się właśnie tutaj. 

Czytaj również

Poleć naszą stronę

Lubisz naszą stronę i chciałbyś polecić ją Swoim znajomym. Polecaj nas na serwisach społecznościowych takich jak Facebook lub Twitter. Pomóż nam rozwijać wspólny projekt

© Infonumer.pl - All rights reserver. Wszystkie prawa zastrzezone