Oddłużanie i czyszczenie BIK i KRD

Dbanie o właściwą sytuację finansową naszego gospodarstwa domowego nie zawsze jest łatwe i części z nas spędza sen z powiek. Nic więc dziwnego, że wiele osób decyduje się na wzięcie kredytu lub pożyczki, które spłata wraz z odsetkami potrafią zrujnować domowy budżet. Z pomocą mogą przyjść wówczas specjaliści, którzy pomogą nam z oddłużaniem. Tego rodzaju działalności znajdziemy między innymi na terenie Warszawy (Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Północ i Południe, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz) i podwarszawskich miejscowości (między innymi Janki, Otwock, Józefów, Ożarów Mazowiecki, Stare Babice). Fachowcy pomogą nam podczas przedsądowych negocjacji z wierzycielem, co może poskutkować zmniejszeniem kwoty kapitału do spłaty czy zmniejszeniu odsetek. Uzyskać możemy także odroczenie terminu spłaty lub umorzenie zadłużenia w całości (lub w części).  Specjaliści pomogą nam także w skierowaniu pisma o przedawnienie długu czy zablokowanie czynności komorniczych, które mają nas dotyczyć. Tak wiele dostępnych i świadczonych usług sprawia, że chętnie są one wybierane przez coraz więcej osób.

Czyszczenie BIK i KRD Warszawa

W sieci znajdziemy również wiele firm, które oferują czyszczenie BIK i KRD. Okazuje się jednak, że jest to swego rodzaju chwyt marketingowy - dane na stronie Biura Informacji Kredytowej może bowiem edytować i usuwać jedynie firma, która wysłała tego rodzaju dane. Czyszczenia BIKu możemy jednak dokonać na własną rękę, na przykład poprzez spłacenie konkretnego zobowiązania pisma w terminie. Wówczas należy odwołać zgodę na przetwarzanie danych w BIK. Nieprawidłowe zapisy na nasz temat dają nam możliwość złożenie wniosku o edycję lub usunięcie nieprawidłowości przez firmę, która umieściła dane. Możemy też po prostu poczekać. Po 5 latach od spłaty naszego kredytu lub pożyczki możemy bowiem prosić o usunięcie naszych danych. Więcej informacji na temat firm zajmujących się finansami znajdziecie w naszym katalogu warszawskich przedsiębiorstw.

Czytaj również

Poleć naszą stronę

Lubisz naszą stronę i chciałbyś polecić ją Swoim znajomym. Polecaj nas na serwisach społecznościowych takich jak Facebook lub Twitter. Pomóż nam rozwijać wspólny projekt

© Infonumer.pl - All rights reserver. Wszystkie prawa zastrzezone