Pierścionki zaręczynowe

Biżuteria pełni w większości przypadków rolę dodatków, które dopełniają naszej kreacji, podkreślają makijaż lub sprawiają, że wyglądamy zjawiskowo. Istnieją jednak specyficzne rodzaje biżuterii, z którymi wiąże się ogromna symbolika, czego świetnym przykładem mogą być pierścionki zaręczynowe. Tradycyjnie są one oznaką miłości i deklaracją chęci rychłego ożenku. Taką pamiątkę nosi się na palcu i jest ona niezwykle ważna w życiu każdej zaręczonej pary lub małżeństwa. Nic więc dziwnego, że sporym zainteresowaniem cieszą się salony i pracownie jubilerskie, w których wybrać można wymarzony pierścionek. Tego rodzaju punktów sprzedaży i warsztatów nie brakuje także w Warszawie (Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Północ i Południe, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz) i okolicznych miejscowościach (między innymi Stare Babice, Ożarów Mazowiecki, Otwock, Józefów, Marki, Janki). Jak wybrać najlepszy pierścionek i co znajdziemy w asortymentach stołecznych sklepów jubilerskich? Poniżej znajdziecie odpowiedzi na te pytania.

Pierścionki z kamieniami szlachetnymi Warszawa

Najczęściej wybieranymi pierścionkami zaręczynowymi są takie, które dodatkowo przyozdobione są kamieniami szlachetnymi (brylantami, rubinami czy diamentami). Dużym zainteresowaniem cieszą się srebrne, złote i platynowe pierścionki, które cechuje jakość wykonania i trwałość. Warto także dodać, że w niemal każdym przypadku mamy możliwości personalizowania wybranego przez nas pierścionka zaręczynowego. Dobrym przykładem może być tutaj wybrany przez nas grawerunek czy dobór odpowiedniego rozmiaru (wcześniej warto zmierzyć palec wybranki lub dowiedzieć się, jakiego rodzaju pierścionki najczęściej nosi). Tak przygotowani możemy wybrać się do jednego z salonów jubilerskich i wybrać taki produkt, który spełni nasze oczekiwania.

Czytaj również

Poleć naszą stronę

Lubisz naszą stronę i chciałbyś polecić ją Swoim znajomym. Polecaj nas na serwisach społecznościowych takich jak Facebook lub Twitter. Pomóż nam rozwijać wspólny projekt

© Infonumer.pl - All rights reserver. Wszystkie prawa zastrzezone