Piotr Sochan tworzy Starebabice.info

Piotr Sochan rusza obecnie z nowym projektem internetowym ale rozwiniętym również o reklamę na telebimach. Czym się teraz zajmie twórca takich projektów jak SPOKEO czy LOKALIZO ? W poniższym artykule postaramy się nakreślić jak będzie wyglądał nowy projekt Piotr Sochana pomysłodawcy czołowych Polskich projektów internetowych.

 

Wszystko rozpoczęło się 12 lat temu od pracy w branż reklamowej. Od tamtej port Piotr Sochan rozpoczął działalność na włany rachunek wypuszczając na rynek co nowe projekty internetowe z których korzysta wiele milionów Polaków.

Z systemu Lokalizo.pl który dawniej nazywał się i-mobi.pl skorzystało już ponad 1,2 mln osób w Polsce. Jest to aplikacja która po instalacji na telefonie wysyła do panelu online wszystkie dane z telefonu takie jak lokalizacja, kopia historii sms oraz kopia historii połączeń.

Usługa cieszy się wielką popularnością wśród rodziców chcących mieć kontrolę nad telefonem Swojego dziecka.

Kolejnym znanym projektem jest Pracamazowsze.pl gdzie mieszkańcy nie tylko Warszawy lecza całego woj. mazowieckiego mogą znaleźć najlepsze oferty pracy dla siebie.

 

Obecnie Piotr Sochan rozwija projekt Starebabice.info na którym miedzkańcy gminy Stare babice, Ożarów Mazowiecki znajdą najnowsze informacje ze Swojej miejscowości ale również ogłoszenia pracy, nieruchomości i wiele więcej. Projekt jest również rozwinięty poprzez postawienie kilku telebimów reklamowych w centrum gminy.

 

Jak łatwo zauważyć Piotr Sochan cały czas rozwija Swój biznes o nowe projekty reklamowe, internetowe do których obecnie należą takie portale jak nabemowie.pl czy działający na terenie Otwocka wotwocku.info

 

Poleć naszą stronę

Lubisz naszą stronę i chciałbyś polecić ją Swoim znajomym. Polecaj nas na serwisach społecznościowych takich jak Facebook lub Twitter. Pomóż nam rozwijać wspólny projekt

© Infonumer.pl - All rights reserver. Wszystkie prawa zastrzezone