Przekłuwanie uszu

Metod ozdabiania naszego ciała są dzisiaj setki - niektórzy wybiorą tatuaże, inni bransoletki czy naszyjniki, a jeszcze inni swój wzrok zwrócą ku kolczyk mm. Nic więc dziwnego, że sporym zainteresowaniem cieszą się miejsca, w których możemy przekłuć nasze uszy, nos czy inne części ciała, w którym zamierzamy nosić ozdoby. Znajdziemy także sporo punktów, w których możemy kupić nowe kolczyki lub złożyć zamówienie na specjalne produkty (na przykład kolczyki z grawerem). Nie inaczej jest na terenie samej Warszawy, w której znajdziemy dziesiątki salonów kosmetycznych czy specjalistów od piercingu. 

Przekłuwanie uszu igłą i pistoletem, przekłuwanie nosa i sutków Warszawa

Z szerokiego asortymentu kolczyków i usług związanych z piercingiem skorzystać mogą między innymi mieszkańcy warszawskich dzielnic. W ich bezpośrednim sąsiedztwie znajdziemy między innymi salony, w których poddać się możemy przekłuwaniu uszu. Do najpopularniejszych metod należą przekłuwanie pistoletem i igłą - oba mają swoje wady i zalety, o które najlepiej spytać fachowców na miejscu. Dzięki nim wybierzemy zabieg, który najbardziej nam odpowiada i spełnia nasze oczekiwania. Najczęściej wykonać go można od ręki i trwa to zaledwie chwilę - następnie przekłuwane miejsce musi się wygoić. Wówczas możemy wybrać odpowiednie kolczyki, które ozdobią nasze ciało. 

Najchętniej i najczęściej przekłuwamy uszy - to właśnie one są tradycyjnie najczęściej miejscem, w którym nosimy kolczyki. Coraz więcej osób jest także zafascynowanych piercingiem i wybiera chociażby przekłuwanie uszu, sutków lub brwi. W Warszawie znajdziemy także dziesiątki jubilerów, w których ofercie znaleźć możemy najróżniejsze kolczyki i ozdoby ciała - warto więc wybrać się do autoryzowanych punktów sprzedaży (zakup z niepewnego źródła może wiżać się chociażby z ryzykiem, że zakupione kolczyki mają w sobie niebezpieczne metale czy barwniki). Sporą część usług salonu piercingu, salonów kosmetycznych czy jubilerów można sprawdzić za pośrednictwems ieci. 

Czytaj również

Poleć naszą stronę

Lubisz naszą stronę i chciałbyś polecić ją Swoim znajomym. Polecaj nas na serwisach społecznościowych takich jak Facebook lub Twitter. Pomóż nam rozwijać wspólny projekt

© Infonumer.pl - All rights reserver. Wszystkie prawa zastrzezone