Restauracja Indyjska

Chyba każdy uwielbia próbować nowych rzeczy i sprawdzać smaki, które do tej pory były mu zupełnie obce. Dziś jest to banalnie proste - zwłaszcza w przypadku dużych ośrodków miejskich, do których z całą pewnością zalicza się Warszawa. Na terenie stolicy znajdziemy setki restauracji, które serwują między innymi: kuchnię polską, włoską, francuską, japońską, fast food czy indyjską. Na szczególną uwagę zasługują zwłaszcza dania indyjskie, które do polski przywędrowały z Dalekiego Wschodu. Wśród dziesiątek potraw królują aromatyczne przyprawy, curry z warzywami, różne rodzaje mięsa, samosy, chlebki naan czy potrawy z ryżem. W Warszawie znajdziemy dziesiątki restauracji, które specjalizują się właśnie w tego rodzaju potrawach. Gdzie ich szukać i jak wybrać najlepszą restaurację z indyjską kuchnią?

Dania kuchni indyjskiej Warszawa

Restauracjami z kuchnią indyjską (lub przynajmniej niektórymi jej daniami w menu) mogą pochwalić się niemal wszystkie warszawskie dzielnice: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Północ i Południe, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz. Większość z nich oferuje swoim klientom aromatyczne kompozycje smakowe, które odpowiadają tradycyjnej kuchni dalekowschodniej. W większości lokali możemy rozsiąść się we wnętrzach, które także stylistycznie nawiązują do rodzaju oferowanych dań. Większość restauracji indyjskich oferuje także dowóz swoich potraw pod wskazany przez nas adres (zamówić możemy je telefonicznie, na stronie restauracji lub wybierając jedną z  popularnych aplikacji mobilnych. Duża część warszawskich sklepów oferuje też przyprawy i składniki, z których możemy przygotować dania indyjskie w pełni samodzielnie. Mamy więc niesamowitą okazję zarówno do poznania nowych smaków, jak i nauki przygotowywania tego rodzaju potraw na własną rękę. 

Czytaj również

Poleć naszą stronę

Lubisz naszą stronę i chciałbyś polecić ją Swoim znajomym. Polecaj nas na serwisach społecznościowych takich jak Facebook lub Twitter. Pomóż nam rozwijać wspólny projekt

© Infonumer.pl - All rights reserver. Wszystkie prawa zastrzezone