Trawa z rolki

Ogród, podwórko czy przydomowy sad to wizytówka wielu nieruchomości, o którą skrupulatnie dbają jej właściciele. Widać to na przykładzie usług aranżacji zieleni, które w ostatnich latach cieszą się coraz większą popularnością. Nie inaczej jest zresztą w przypadku sadzonek drzew owocowych, sadzonek krzewów czy cebulek kwiatowych. Podstawą każdej zielonej przestrzeni jest jednak trawnik, którego stworzenie i pielęgnacja także potrafią być problematyczne. Nic dziwnego więc, że ogromnym zainteresowaniem cieszą się usługi firm i fachowców, którzy potrafią stworzyć prawdziwe zielone dywany. Nie zawsze jednak mamy czas na długą pielęgnację i oczekiwanie na wzrost zasianej trawy. Okazuje się, że i na to jest sposób - są nim gotowe trawniki z rolki. Firmy świadczące tego rodzaju usługi i produkty znajdziemy również w Warszawie (zasięgiem ich oferty objęte są Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Północ i Południe, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz). czym charakteryzuje się trawnik z rolki i czy warto w niego zainwestować?

Gotowe trawniki Warszawa

Do głównych zalet trawy z rolki należy przede wszystkim szybkość efektu - widoczny jest on od razu po ułożeniu pasów gotowego trawnika. Tego rodzaju usługa nie jest też znacząco ograniczona w czasie - zazwyczaj można z niej korzystać od maja do pierwszych mrozów. Trawa z rolki jest dobrze ukorzeniona i gwarantuje efekt, który nie zawsze byłby możliwy podczas standardowego siewu. Warunki do ułożenia trawy z rolki należy sprawdzać indywidualnie (w zależności od działki). Ile kosztuje tego rodzaju usługa? Najczęściej jest ona uzależniona od powierzchni działki i rodzaju usługi czy trawy, którą wybierzemy. W Warszawie nie brakuje jednak specjalistów, którzy pomogą nam w wyborze już na etapie wyceny. 

Czytaj również

Poleć naszą stronę

Lubisz naszą stronę i chciałbyś polecić ją Swoim znajomym. Polecaj nas na serwisach społecznościowych takich jak Facebook lub Twitter. Pomóż nam rozwijać wspólny projekt

© Infonumer.pl - All rights reserver. Wszystkie prawa zastrzezone