Urząd Skarbowy w Otwocku - gdzie się znajduje?

Urząd skarbowy to jedna z podstawowych jednostek Krajowej Administraji Skarbowej, która obsługuje naczelnika urzędu skarbowego - ten z kolei podlega Ministrowi Finansów. Naczelnik urzedu skarbowego to organ podatkowy pierwszej instacji, który jest także finansowym organem postępowania przygotowawczego i organem egzekucyjnym. Jest on także upoważniony do prowadzenia kontroli podatkowych czy postępowań podatkowych. 

To właśnie z urzędem skarbowym się rozliczamy i tam składamy nasze deklaracje podatkowe. Nic więc dziwnego, że tego rodzaju urząd jest w niemal każdym dużym mieście czy dzielnicy. Nie inaczej jest na terenie Otwocka - gdzie znajdziemy tutejszy urząd skarbowy?

Urząd Skarbowy w Otwocku znajduje się przy ulicy Jana Matejki 4 w Otwocku. Otwarty jest on w godzinach od 8.00 do 18.00 w poniedziałek i od 8.00 do 15.00 w pozostałe dni (od wtorku do piątku). Telefon kontaktowy do urzędu to 22 778 23 01. 

Czytaj również

Poleć naszą stronę

Lubisz naszą stronę i chciałbyś polecić ją Swoim znajomym. Polecaj nas na serwisach społecznościowych takich jak Facebook lub Twitter. Pomóż nam rozwijać wspólny projekt

© Infonumer.pl - All rights reserver. Wszystkie prawa zastrzezone