Kto dzwonił z numeru
+48 531960551

Pokaż dane właściciela

Kraj:

Polska

Rodzaj numeru:

Komórkowy

Sieć:

Operator:

P4

Odwiedziny:

17

Komentarzy:

1

  • Średnia ocena:

co to za numer

Komentarze do numeru +48 531960551

Negatywna

Misiek

Wysłali mi takiego SMSa: Dzien Dobry. Jestesmy stowarzyszeniem, majacym status OPP, ktore prowadzi hostel dla bezdomnych, w ktorym probujemy stworzyc dla nich namiastke prawdziwego domu. Zgodnie z przepisami prawa zwracamy sie najpierw z prosba o wyrazenie zgody na przeslanie linku do strony www naszego Domu, na ktorej znajdziesz informacje o mozliwej pomocy dla naszego Stowarzyszenia. Jeżeli wyrazasz zgode, to proszę o zwrotny SMS z trescia TAK lub OK. Ten SMS jest wysylany do losowo wybranych numerow i nie jest skierowany do Ciebie personalnie, nie dysponujemy zadnymi Twoimi danymi osobowymi. Zyczymy zdrowia i pokoju w sercu.

Data dodania: 08.04.2021

Dodaj opinię

Informacja o numerze
531960551

Numer który szukasz jest numerem komórkowym. Jeśli szukasz informacji o właścicielu numereru telefonu 531960551 który działa w sieci operatora komórkowego Play to możesz sprawdzić te dane u nas lub zapytać internautów czy mają informacje o tym numerze.

Liczymy, że polubisz naszą stronę na FB lub innym portalu społecznościowym. Polecaj nasz serwis i zostań stałym użytkownikiem

Pokaż dane właściciela

© Infonumer.pl - All rights reserver. Wszystkie prawa zastrzezone